Aktualności

WIĘCEJ

Aktualności

 • 24.01.2017

  1 lutego ruszają zapisy

  Już 10-12 marca 2017 roku w zabytkowych podziemiach Kopalni Soli Bochnia odbędzie się kolejny 12-Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy.

  Będzie to czas sportowej rywalizacji i wspaniała okazja do integracji biegowej społeczności. Tradycją już bocheńskiej imprezy są wielogodzinne rozmowy i biesiadowanie uczestników podczas 3 dni biegowego święta.

  Zawodnicy startujących w Bochni w poprzednich latach na pewno zwrócą uwagę na przebudowany kompleks sypialniany, gastronomiczny i komfortowe zaplecze sanitarne.

  Chcesz wziąć udział w tej walce z czasem? Zbierz 4-osobową drużynę i zarejestruj ją na stronie imprezy między 1 a 8 lutego 2017 r. W poniedziałek, 13 lutego, punktualnie o godzinie 17:00 odbędzie się losowanie uczestników. Będzie to pierwsza dawka emocji związana z tegoroczną edycją biegu.

  Zasady:
  Gdzie? Bochnia - najstarsze miasto województwa małopolskiego. Kopalnia Soli Bochnia - 212 metrów pod ziemią.
  Kiedy? XIII edycja podziemnej sztafety odbędzie się 10-12 marca 2017 roku.
  Dlaczego? Od 2005 roku biegamy dla króla Kazimierza Wielkiego, któremu lokalna tradycja przypisuje wyjątkowe zasługi dla Bochni - solnego grodu. Propagujemy też zdrowy styl życia poprzez bieganie - najprostszą formę aktywności fizycznej.

  - 65 drużyn startujących w biegu sztafetowym
  - 4 zawodników w każdej z nich
  - 12 godzin ekscytującego biegu

  Wygrywa sztafeta, która w ciągu 12 godzin przebiegnie największą liczbę kilometrów. Na podium, podczas zakończenia zawodów staje i otrzymuje medal każdy zawodnik

  Powrót

Galeria

WIĘCEJ
Rejestracja zakończona
 • miloo
 • Igloo
 • maratony polskie
 • malopolska
 • Runners world
 • powerade
created by: KREATYWNI.net